Preskočiť na obsah
Milan Grusman

Stavebníctvo

Milan Grusman

Zemné práce

Obec
Brieštie
Od roku
2021
IČO
53 780 671

Milan Grusman

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
038 22 Brieštie
Na trhu od
6. mája 2021
IČO
53 780 671
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Grusman

Milan Grusman – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Brieštie. Podniká od 6. mája 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Grusman
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 780 671
Dátum vzniku
6. mája 2021
Miesto podnikania
038 22 Brieštie
Živnostenský register
Okresný úrad Martin, vložka č. 550-32012
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Grusman zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Grusman?

Miesto podnikania je v obci 038 22 Brieštie.

Čím sa Milan Grusman zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – Milan Grusman?

IČO je 53 780 671.

Odkedy podniká Milan Grusman?

Podnikanie začalo 6. mája 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Grusman podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-grusman.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.